Tabulky, grafy, plánování - proškolili jsme naše zaměstnance

Díky vzdělávacímu programu POVEZ, který podporuje odborné vzdělávání, si polovina našich zaměstnanců osvojila nové dovednosti všemocného nástroje z rodiny MS Office jménem Excel.

Podmíněné formátování nebo práce s grafy. Excel může být dobrý přítel a pomocník, musí se s ním ale umět zacházet. Pro naše zaměstnance je Excel brnkačka. Zvlášť po minulém týdnu, kdy si jeho základní i pokročilejší funkce osvěžilo na jednotlivých lekcích téměř padesát lidí. Školení se zúčastnili například zaměstnanci, kteří se podílejí na přípravě a realizaci zakázek. A zejména stavbyvedoucí ocenili možnost připravit si na míru harmonogram prací. I díky těmto maličkostem dokážeme velké věci:)

Školení bylo zajištěno z dotací Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky. Projekt POVEZ se zabývá problematikou adaptability pracovní síly v podnicích na neustále se měnící situaci na trhu.

2. 10. 2023 Zajímavosti, Personální

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše