Změna názvu společnosti a ve statutárních orgánech

Dne 1. 4. 2024 byla do obchodního rejstříku zapsána změna názvu naší společnosti na VAMOZ CONSTRUCTION a.s. namísto dřívějšího VAMOZ – servis, a.s..

Důvodem k této změně je přiblížení názvu společnosti hlavnímu předmětu naší činnosti, kterým je realizace projektů v oblasti pozemního stavitelství. 

"Naším cílem do budoucna je realizovat stavby pro své zákazníky, s kterými máme partnerskou spolupráci a férový vztah. Chceme realizovat mimo průmyslových staveb i stavby občanského charakteru a být v regionu stabilní stavební firmou, na kterou se budou investoři s důvěrou obracet," říká ke změně názvu Jaroslav Ševela, člen představenstva VAMOZ CONSTRUCTION.

Veškeré další údaje naší společnosti zůstávají beze změny, ať již se jedná o identifikační číslo 25848461, adresu sídla 28. října 3138/41, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava, adresu provozovny Závodní 2015, 735 41 Petřvald, nebo zápis v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě, v oddíle B, pod vložkou 2256.

Změna obchodní firmy se nedotýká dosavadních právních vztahů uzavřených s naší společností, přičemž tyto vztahy nadále pokračují beze změny a bez nutnosti uzavírat v tomto směru jakékoliv dodatky.

Zároveň došlo od 1. dubna 2024 ke změně ve statutárních orgánech. Představenstvo společnosti VAMOZ CONSTRUCTION a.s. je nyní ve složení:

  • Ing. Dalibor Maťa – předseda představenstva
  • Ing. Jaroslav Ševela – člen představenstva
  • Ing. Jakub Šafran – člen představenstva

Nově zvoleným členem dozorčí rady je od 1. dubna Denisa Materová, MIM.

3. 4. 2024 Zajímavosti, Novinky

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše