Výstavba administrativní budovy A4 v Brandýse nad Labem

V areálu výrobního závodu Continental Brandýs nad Labem prováděl VAMOZ od jara roku 2021 současně dvě stavby na klíč, a to přístavbu výrobní budovy H6, kterou realizovalo v předloňském roce a novostavbu administrativní budovy A4 na ploše bývalého parkoviště. 

Administrativní budova A4 má celkový obestavěný prostor 20 000 m3. V 1.NP byla umístěna recepce, vstupní zázemí, školící místnosti, ordinace závodního lékaře se sesternou, fiziocentrum a technické zázemí. Ve 2. NP, které má dvojnásobně větší plochu než podlaží první a částečně tak tvoří zastřešení venkovního parkoviště osobních aut, byla umístěna jídelna s varnou s nepřetržitým provozem a kapacitou 600 jídel denně, dále pak kanceláře a zasedací místnosti. 2 NP budovy byla propojena se stávajícím závodem venkovní ocelovou lávkou

Obě stavby byly prováděny na klíč kompletně včetně projektu, přístavba H6b byla začátkem tohoto roku úspěšně zkolaudována, administrativní budova byla v 3/2022 předána do zkušebního provozu v délce 1 roku a následně bude kolaudována.

období realizace: 7/2020 – 3/2022
Investor: Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
Cena: 118,9 mil. Kč

Rozsah dodávky

  1. 01 Recepce
  2. 02 Vstupního zázemí
  3. 03 Školící místnosti
  4. 04 Ordinace
  5. 05 Fyziocentrum
  6. 06 Jídelna
  7. 07 Kanceláře

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Spojte se s námi.

Náš kontakt

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše