Realizace nového servisního centra Tatra Trucks

V období 06/2021 až /2022 byla budována nová hala servisního centra společnosti TATRA TRUCKS a.s. Nová hala obsahuje servisní část s montážními jámami pro opravu nákladních vozidel a administrativním zázemím pro zaměstnance. Montážní jámy obsahují nejmodernější technologie pro opravu a servis nákladních vozidel. V rámci této haly byly vybudovány nová místa pro odběr kapalin jako jsou oleje, brzdové a chladící kapaliny, a to za dodržení vysokých požadavků na ochranu životního prostředí a standardů norem ISO 14001. 

Nová servisní hala disponuje rovněž mostovým jeřábem, technologií odtahu výfukových plynů, práci se stlačeným vzduchem, topením formou sálavých panelů, vzduchotechnikou a novými rozvody potřebných sítí. V administrativním zázemí této servisní haly jsou umístěny kanceláře a místnost se vzduchotechnikou. Součástí realizace byly i venkovní práce jako jsou zpevněné plochy pro servisující vozidla včetně oplocení a další terénní úpravy.

Druhou významnou částí realizace bylo vybudování nových prostor pro příjem oprav tzv. návštěvnické a prezentační centrum, kde proběhla rekonstrukce sociálního zázemí, realizace nových rozvodů, umístění úsporných LED svítidel, realizace nových povrchů a vybavení servisního centra. Zákaznické centrum včetně servisní haly byla slavnostně otevřena v 9/2022 generálním ředitelem automobilky Pavlem Lazarem a Denisou Materovou, členem představenstva PROMET GROUP a.s.

období realizace 6/2021 – 6/2022
Investor: TATRA TRUCKS a.s.
Cena: 84,8 mil. Kč

Rozsah dodávky

  1. 01 Zemní práce a realizace základů
  2. 02 Svislé a vodorovné konstrukce a překlady
  3. 03 Podlahy a zpevněné plochy
  4. 04 Úprava vnitřních a vnějších stěn
  5. 05 Montážní jámy
  6. 06 Nové odběrná místa nebezpečných kapalin
  7. 07 Vzduchotechnika
  8. 08 Venkovní zpevněné plochy

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Spojte se s námi.

Náš kontakt

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše