PROMET PREFIX

Obrobna s velmi přesným opracováním odlitků a svařenců z produkce skupiny PROMET. Strojní vybavení zajišťuje přesnost opracování na 0,01 mm, a to včetně povrchové úpravy, lakování či montáže.

86 zaměstnanců

V roce 2021

1995

rok založení

Odlitky nejen z naší slévárny jsou v PROMET PREFIX obrobeny a finalizovány včetně nátěru. Ty pak putují k finálním zákazníkům připraveny k montáži. Naše obrobna tak zastává roli strategické akvizice, díky níž zvyšujeme přidanou hodnotu dílů z naší výroby. Na ploše 5000 m2 se rozkládá strojový park složený ze strojů zajišťujících velmi přesné obrábění na CNC strojích pro rotační, horizontální nebo vertikální součásti. Obráběné produkty je možno dokončit s velkou přesností (0,01 mm) na dokončovacím vyvrtávacím stroji. 

Všechny technologické procesy včetně obrábění, vyvrtávání, frézování, vrtání, broušení a konečné povrchové úpravy včetně lakování jsou podporovány interním střediskem kontroly kvality vybaveným moderními měřícími zařízeními. Společnost disponuje i doplňujícími technologiemi, průmyslovou lakovnou pro stříkání a lakování dílů ekologickými barvami včetně chemického odmaštění.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše