Nadace PROMET

Finančně podporujeme zaměstnance i jejich rodiny při zdravotních nesnázích. Nadace PROMET fungující pod záštitou Konta Bariéry je připravena pomoci ve chvílích, kdy je to nejvíce potřeba.

Nadace PROMET byla založena pod záštitou Konta Bariéry a je k dispozici pro zaměstnance z kterékoli společnosti ze skupiny PROMET. Sponzoring zaměstnanců je rovněž určen pro všechny naše zaměstnance s cílem podpořit sportovní, kulturní a zájmové celky, kde se Vy, naši zaměstnanci, angažujete. Podpořit můžeme prakticky jakoukoli činnost, která přináší radost Vám či Vašemu okolí.

Podpora z nadace PROMET

  • Podmínky a postup pro podání žádosti o podporu z nadace PROMET:
  • Jste kmenovým zaměstnancem jedné ze společností ve skupině PROMET, nejste ve zkušební době či ve výpovědní lhůtě.
  • Podpora z nadace může být poskytnuta zaměstnanci či rodinnému příslušníkovi zaměstnance jakékoli společnosti ve skupině PROMET.
  • Žádost se vztahuje výlučně pro podporu zdravotního charakteru či financování kompenzačních pomůcek.
  • Formulář pro podání žádosti naleznete ZDE. Ten spolu se zdravotní zprávou odešlete na emailovou adresu podpora@prometgroup.eu z Vašeho firemního emailu. V případě, že nemáte firemní emailovou adresu, Vaši žádost můžete předat na personální oddělení v zalepené obálce. Zástupci HR oddělení jsou vázaní mlčenlivostí.
  • Zaměstnanci společnosti Tatra Trucks a Tatra Metalurgie mohou žádat pouze v rámci skupiny PG anebo pouze v rámci skupiny CSG.

Průběh vyhodnocení žádostí o finanční podporu z nadace

Žádosti o podporu z nadace vyhodnocujeme průběžně v roce. Hodnotící komise se skládá ze dvou členů z vrcholového vedení skupiny PROMET a dvou členů zástupců nadace Konta Bariéry, která náš fond spravuje. V případě kladného vyhodnocení žádosti budete kontaktováni zástupcem Konta Bariéry, který s Vámi vyřeší smluvní dokumentaci a formu a lhůtu finanční podpory.

I zde, stejně jako u sponzoringu, platí, že zastáváme zásadu férovosti, tedy že finanční prostředky jsou použity výlučně na účely uvedené v žádosti. V případě změny zdravotní situace či charakteristiky kompenzační pomůcky v průběhu vyřizování žádosti, lze tuto změnu zahrnout v rámci smluvní dokumentace či dodatku ke smlouvě.

Žádosti a veškeré informace v nich uvedené považujeme za striktně důvěrné. Pro publikaci aktivity nadace budeme publikovat výhradně kumulovanou částku za všechny žádosti, které nadace podpořila, nikoli však jednotlivé případy, pokud-li nebude písemná domluva o takovéto propagaci oboustranně schválena.

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše