Kompresorovna v Mošnově

Jednou z našich aktuálních realizací je nová kompresorovna a přístřešek odpadového hospodářství pro zadavatele Cromodora Wheels, s.r.o. Stavbu dokončíme a odevzdáme na konci března.

Nová kompresorovna je řešena jako přístavba k stávajícímu objektu kompresorovny u jihovýchodní fasády přístavby lakovny. Dispoziční a architektonické řešení nové kompresorovny je shodné se stávající kompresorovnou. Přístavba má obdélníkový půdorys o vnějších rozměrech 11,8 x 6,1 m. Zastřešení je řešeno plochou střechou, atika je na úrovni +4,900.

Objekt bude proveden zděnou technologii se zastropením betonovými panely SPIROLL. Obvodové stěny budou oboustranně omítnuty. Střešní krytinu tvoří PVC fólie. Vstupní vrata jsou ocelové.

Do objektu je přivedeno nové kabelové vedení pro technologii i osvětlení, dále pak potrubní rozvody stlačeného vzduchu a chladící vody ke kompresoru a sušičce.

Součástí projektu je i nový ŽB základ, který nese novou chladící věž včetně propojení věže se stávající technologií ochlazování teplé vody.

Přístřešek odpadového hospodářství je řešen jako lehká ocelová konstrukce se zastřešením trapézovým plechem. Půdorysný rozměr přístřešku bude cca 36,3 x 8 m. Výška nejvyššího bodu přístřešku je cca 6,7 m od okolního terénu. Přístřešek bude ze tří stran chráněn zděnou stěnou výšky 6m od okolního terénu. Ze západní strany bude nový přístřešek zcela otevřený pro návoz a vývoz ocelových kontejnerů s odpadem.

Součástí projektu bude i elektroinstalace, vč. uzemnění.

13. 2. 2024 Novinky

Tento web používá soubory cookie.

Soubory cookie používáme k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti.

Zakázat vše
Upravit jednotlivě
Povolit vše