VAMOZ - servis, a.s.

IČ: 25848461
Společnost je zapsána v Obchodním rejstříku u Krajského soudu v Ostavě, oddíl B, vložka 2256.


Sídlo společnosti
Obránců míru 523/30
Ostrava–Vítkovice
703 00
Provozovna Petřvald
Závodní 2015
Petřvald u Karviné
735 41
Divize Stavební
Závodní 2015
Petřvald u Karviné
735 41
Divize Nářaďovna
Závodní 2015
Petřvald u Karviné
735 41
Divize Stavebně montážní
Závodní 2015
Petřvald u Karviné
735 41

Vedení společnosti


Předseda představenstva Ing. Roman Sikora, MBA 596 693 511 r.sikora@vamoz.cz
Člen představenstva Ing. Petr Filipec, Ph.D. 596 693 511 p.filipec@vamoz.cz
Sekretariát ředitele Andrea Pittnerová 596 693 511 a.pittnerova@vamoz.cz
Bezpečnost práce a IMS Ing. Tomáš Sládek 596 693 552 t.sladek@vamoz.cz

Útvar OBCHODU A SLUŽEB


Příprava zakázek, marketing Daniela Lišková 553 030 924 d.liskova@vamoz.cz
Příprava zakázek, marketing Ing. Jaroslav Morský 596 693 550 j.morsky@vamoz.cz
Referent nákupu Martin Konečný 596 693 557 m.konecny@vamoz.cz

Útvar EKONOMICKÝ A PERSONÁLNÍ


Finanční ředitel Ing. Jan Urban 596 693 527 j.urban@vamoz.cz
Vedoucí finanční účtárny Miroslava Husáková 596 693 525 m.husakova@vamoz.cz
Mzdová účtárna Ing. Jarmila Szoldrowská 596 693 523 j.szoldrowska@vamoz.cz

Divize STAVEBNÍ


Vedoucí divize Ing. Michal Janečko 596 693 548 m.janecko@vamoz.cz

Divize VÝROBNĚ MONTÁŽNÍ


Vedoucí divize Ing. Pavel Sitek 596 693 593 p.sitek@vamoz.cz

Divize ELEKTRO


Vedoucí divize Gabriel Duda 596 693 544 g.duda@vamoz.cz

Divize NÁŘAĎOVNA


Vedoucí divize Ing. Miroslav Kvita 553 030 921 m.kvita@vamoz.cz

Divize PŘÍPRAVY A REALIZACE TECH. PROJEKTŮ


Vedoucí divize Ing. Ivan Chlubna 596 693 536 i.chlubna@vamoz.cz

Zpět na začátek

VAMOZ - servis, a.s.
Obránců míru 523/30
Ostrava–Vítkovice
703 00

Provozovna Petřvald
Závodní 2015
Petřvald u Karviné
735 41

tel.: +420 596 693 511

vamoz@vamoz.cz
www.vamoz.cz